Zakończenie roku akademickiego 2011/2012…..7 lipca 2012

Na Farmie Wawrzyńca, w Wawrowie, 19 czerwca br. obyło się zakończenie roku akademickiego w kilku Uniwersytetów III wieku. Między inn. gorzowskiego, z Kostrzyna, Strzelec Krajeńskich, Skwierzyny orzaz naszego bogdanieckiego. W sumie w spotkaniu uczestniczylo ok. 500 oosób.

Prezez GUTW – Edward Korban powitał wszystkich zebranych i przedstawił zaproszonych gości. M.in. – Wojewodę lubuskiego, Marszałek Województwa, Starostę powiatowego, posłów, Wiceprezydent Gorzowa oraz Wójt Gminy Bgdaniec. Podziękował „studentom” za wkład pracy jaki włożyli przez cały rok będąc słuchaczami uniwersytetu. Przypomniał, że na przyszły rok GUTW będzie obchodził  20-lecie działalności. Podziękował również gościom za ich wsprarcie na rzecz Uniwersytetu. Następnie krótko głos zabrali zaproszeni goście. I przyszła kolej na zaprezentowanie się „studentów” . (zdjęcia z pokazów w zakladce „Galeria”).

Był to piękny słoneczny dzień. Można więc było na powietrzu przy kawie, grillu, bigosie porozamawiać z koleżankami i kolegami z innych uniwersytetów. Z przyjemnością ogladało się kilkuminutowe prezentacje taneczne, wokalne, recytatorskie i kabaretowe „studentów”.  Impreza trwała kilka godzin.

info. KJ

Aktualności