Finał nauki tańca towarzyskiego dzieci…7 lipca 2012

W świetlicy 24 czerwca br. odbył się kolejny pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu dzieci z Jenina.

,Studentki Marta Rembas i Karolina Chorążyczewska z kierunku „Pedagogika wczesno-szkolna”,  z PWSzZ w Gorzowie  drugi rok szkolny w świetlicy parafialnej uczyły dzieci  tańca towarzyskiego.Wyniki tej nauki mogliśmy obejrzeć w niedzielne popołudnie, na pokazie w świetlicy.

Na pokaz zostali zaproszeni wszyscy chętni obejrzenia tancerzy i ich dorobku. Frekwencja dopisała. Mało brakowało a zabrakłoby miejsc siedzących dla gości. Oprawę muzyczną przygotowali i prowadzili koledzy Marty i Karoliny. Dziewczęta dołożyły wszelkich starań aby spotkanie przypominało profesjonalne pokazy. Było podium, mikrofony, tancerze w eleganckich strojach oraz w przerwie  poczęstunek dla gosci.

Tancerze: Michał Kobus, Milenka Rucka, Jagoda Arkit, Dominika Nowak, Natalia Bubieńczyk, Klaudia Frejer, Weronika Frejer i Kamila Arcab  zaprezentowali różne tańce, które oceniała komisja sędziowska. Każdy pokaz kończył sie gromkimi brawami.

Dużym zaskoczeniem była przygotowana przez dzieci niespodzianka w postaci tańca pozytywek i skeczu na plaży. Wspaniałe!!

Po zakończeniu pokazów wjechał  na salę pyszny tort z fajerwerkami. Impreza zakończyła się podziekowaniami dla wszystkich, którzy przyczynli się do tego, że dzieci mogły uczyć się przez cały rok różnych tańców i na koniec je zaprezentować. A same dzieci poza brawami otrzymały dyplomy i medale.

mbady zostali zaproszeni mieęzkańcy, którzy jednak nie byli skorzy do tańca. Ale honor mieszkańców podtrzymały dziewczynki, które poza konkursem pochwaliły się swoimi umiejętnościam.

Na koniec podziękowaniom i wzruszeniom nie było końca. I ja tam byłam z młodymi tańczyłam i dziękowałam słowami i czekoladkami za trud jaki dzieci i młodzież włożyli w przygotowanie tak pięknego spotkania.

 

info. kj

Aktualności